HÖR AV DIG
TILL OSS

Boka online-möte med PMI

Det har blivit allt svårare att erbjuda fysiska möten på ett säkert och tryggt sätt.

Istället skulle vi gärna träffa dig via online-möten för att diskutera framtida projekt.

Hör av dig!

PMI Kontaktpersoner

Anders Bergström

Anders Bergström
Säljansvarig/Capacity Bed
Tel: 072-721 37 38
sales@pmiab.se

Maria Gustafson
Inredare/Konceptutvecklare
Tel: 070 393 61 08
maria@pmiab.se

Kajsa Johansson

Kajsa Lauber – MAMMALEDIG
Inredare/Konceptutvecklare
Tel: 070-303 50 18
kajsa@pmiab.se

Caroline Hjalmarsson

Caroline Hjalmarsson
Ekonomi
Tel: 0662-51 21 43
caroline@pmiab.se

Mats Olsson

Mats Olsson
Marknadskommunikation
Tel: 070- 652 92 50
marketing@pmiab.se

Ulf Johansson

Ulf Johansson
Inredare/Projektledare
Tel: 070-663 02 70
ulf@pmiab.se

Stig Johansson

Stig Johansson
VD
Tel: 070-663 02 74
stig@pmiab.se

Tommy Mattebo

Tommy Mattebo
Projektledare/Elkonsult
Tel: 070-313 24 74
tommy@pmiab.se

Folke Holmqvist
Styrelseordförande
Tel: 070-821 19 52
folke@pmiab.se

Generell bild, allmän kontakt

Allmän kontakt
Tel: 0662-51 21 40
info@pmiab.se

Boka online-möte med PMI

Det har blivit allt svårare att erbjuda fysiska möten på ett säkert och tryggt sätt.

Istället skulle jag och mina kollegor gärna träffa dig via online-möte för att diskutera framtida projekt.

Hör av dig!